PLN | £ | | $ | RUB | LTL | KC
Jesteś tutaj: Strona główna » Publikowanie komentarzy

                                  Regulamin zamieszczania opinii oraz komentarzy/recenzji do produktów
                                                    prezentowanych na stronie sklepu HK-HERKULES:

 1. Sklep HK-Herkules (zwany dalej "sklepem") umożliwia swoim Użytkownikom bezpłatne umieszczanie opinii oraz komentarzy/recenzji (zwanych dalej "komentarzami") do produktów prezentowanych na stronie sklepu: www.hk-herkules.com.pl.
 2. Osoby chcące dodać swój komentarz, umieszczają je wyłącznie na własną odpowiedzialność. Sklep nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za zamieszczane przez użytkowników portalu treści komentarzy do prezentowanych produktów.
 3. Ponieważ komentarze mają służyć pomocą w wyborze innym Osobom to bardzo prosimy by miały one merytoryczny  związek  z produktem, którego dotyczą (opisane zalety i wady etc.). Ciężko uznać za wartościowy komentarz w stylu: "wózek jest dobry bo ma ładny różowy kolor". Czy sami szukając jakiegoś produktu, oparlibyście sie Państwo na takiej opinii?
 4. Bardzo prosimy o nie zamieszczanie w komentarzach przekazów reklamowych,
 5. W trosce o zachowanie piękna naszego języka bardzo prosimy o nie umieszczanie przez użytkowników  komentarzy:
    - o treści zawierającej słowa wulgarne czy też uważane za obraźliwe,
    - o treści mogącej mieć negatywny wpływ na techniczne funkcjonowanie sklepu i/lub jego strony www.
 6. Sklep zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 3-5 niniejszego Regulaminu, a także treści zawierające uwagi skierowane do obsługi sklepu (np. "dodałam komentarz ale nie mogłam zrobić wypunktowania - proszę o pomoc"). Wszelkie tego typu uwagi należy dopisać na dole wystawianego komentarza lub kierować na adres e-mail (dane w zakładce: KONTAKT).
 7. Sklep zastrzega sobie możliwość przeredagowywania (właściwie formatowania o czym jest wspomniane w powyższym przykładzie) fragmentów komentarzy, a w szczególnych przypadkach usuwania fragmentów komentarzy w sposób nie zmieniający ich przekazu.
 8. Po przejrzeniu pod kątem zgodności z regulaminem, komentarz pojawi się na stronie - domyślnie jest niewidoczny.
 9. Wszelkie uwagi dotyczące treści wpisanych komentarzy/recenzji należy kierować na adres e-mail (dane w zakładce: KONTAKT).
 10. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Sklep zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.
 11. Wystawiający komentarz  zawsze akceptuje aktualną (w momencie wystawiania komentarza) wersję regulaminu.

aktualizacja 28.11.07

 
MarzeniS
2022-11-10
Jeszcze raz dziękuję za super produkty, świetną obsługę i nie zostawienie Klienta z problemem. Dotychczas nie mieliśmy szczęścia do sprzedawców (szczególnie do tych z pewnego portalu aukcyjnego) i jak po zakupie było coś