PLN | £ | | $ | RUB | LTL | KC
Jesteś tutaj: Strona główna » O firmie

Szanowni Państwo


    Jesteśmy grupą pasjonatów, od dłuższego czasu związanych z art. dziecięcymi. Posiadamy również własny sklep internetowy - jeden z najstarszych w tej branży w Polsce. Prowadzony jest on na uważanym za najlepsze i najbezpieczniejsze oprogramowaniu w Polsce.

    Nie oszczędzamy oprogramowaniu bo stabilność sklepu czy szybkość serwerów to pryncypia o czym wiele osób zapomina (lub żałuje na to pieniędzy). Tutaj nie należy szukać oszczędności. Jak w każdej branży jakość i bezpieczeństwo kosztuje i bez straty na jakości, poniżej pewnego progu zejść nie można.

    Jednakże nawet najlepsze (w swoim czasie) rozwiązania, jeśli nie idą "z rozwojem rynku" to ulegają dezaktualizacji. Niestety poprzedni dostawca oprogramowania nie gwarantował dalszej współpracy na partnerskich warunkach; z uwzględnieniem naszych uwag i oczekiwań. Dlatego też, choć mieliśmy świadomość, że tak poważna decyzja (jaką jest zmiana oprogramowania i gruntowne napisanie sklepu od nowa) nie będzie łatwa (zarówno od strony programistycznej jak i finansowej), to jednak, w trosce o ciagłe podnoszenie jakości naszych usług, po gruntownym rozeznaniu rynku i długich przygotowaniach zdecydowaliśmy się na zmianę oprogramowania.

    Obecna wersja sklepu powstała we współpracy z Firmą SunWeb - liderem nowoczesnych wdrożeń e-commerce w Polsce. Z czystym sumieniem możemy mówić o współpracy (a nie o typowym zleceniu usługi) ponieważ nasz wkład był naprawdę spory: od założeń koncepcyjnych (niezmienność kluczowych elementów sklepu - system trójszpaltowy, logicznie pogrupowane bloki funkcyjne, łatwa w użyciu wyszukiwarka produktów, prosty sposób składania zamowień etc.), poprzez współprzygotowanie wielu wersji szaty graficznej (z których została wybrana wersja ostateczna), na kwestiach administracyjno-programistycznych skończywszy. Ponieważ sklep HK HERKULES istnieje nie od dziś, jesteśmy w tej komfortowej sytuacji, że wiemy jakie elementy należało usprawnić lub unowocześnić. Spora tym zasługa również grupy naszych stałych Klientów, których uwagi (dotyczące starszej wersji) zostały wzięte pod uwagę - składamy Im serdeczne podziękowania.

    Bardzo prosimy o zgłaszanie uwag i sugestii - interesują nas Państwa oczekiwania. Oprogramowanie nowoczesnego sklepu internetowego jest skomplikowanym tworem (tym bardziej, jeśli tworzone jest jako projekt indywidualny a nie opiera się na rozwiązaniach szablonowych czy też ASP), jednakże dzieki temu bardzo dokładnie możemy dopasować go do oczekiwań naszych Klientów - czego nie umożliwiają rozwiązania standardowe.
    W obszarze naszych zainteresowań są głownie produkty dla Waszych Pociech. Sukcesywnie wprowadzamy do oferty nowe produkty, które - mamy nadzieję - spełnią Państwa oczekiwania.

    Będąc sprawdzoną i rzetelną firmą, zapewniamy, że gwarancja udzielona przez nas nie jest tylko kawałkiem papieru. Inna sprawa, że przez lata działania w tej branży dokonaliśmy swoistej selekcji dostawców, eliminując tych mniej rzetelnych. Spowodowało to, iż w zdecydowanej większości przypadków, Klient nasz nie musi korzystać z gwarancji bo towar się nie psuje. Wiele osób nam zaufało i to jest chyba najlepszy wyznacznik jakości.

   Zawsze można się z nami skontaktować (mailowo czy też telefonicznie) - chętnie udzielimy informacji, pomożemy rozwiązać problemy czy też ewentualne kwestie sporne. U nas Klient "ma rację". Jesteśmy dostępni praktycznie przez cały rok w przeciwieństwie do wielu tzw. "sezonowych sprzedawców", pojawiających się znikąd i mających często tylko jedną kartę przetargową - (za) niską cenę. Niska cena to nie wszystko - rynek zalewa coraz większa fala podróbek (i część jest robiona w Polsce!) lub towarów niskiej jakości a nawet  niepełnowartościowych - w 2 gatunku czy np. regenerowanych (tzw. refurbished). Szczególnie dotyka to rynek elektroniki konsumpcyjnej czy też części samochodowych - co nie oznacza, że inne branże są kryształowe. "Specjalista od sprzedaży sezonowej" często nie zapewnia rzetelnej opieki posprzedażnej, co (w przypadku uszkodzenia towaru) może wiązać się ze stratą Państwa pieniędzy.

   Nie uświadczycie Państwo u nas tzw. "chińszczyzny" (rozumianej jako towar niskiej jakości), która coraz bardziej zaznacza swoją obecność w Polsce i jest kupowana przede wszystkim ze względu na cenę. Niestety większość Kupujących nie zastanawia się nad trwałością (proszę sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego w komisach bardzo ciężko znaleźć używane art. dla dzieci tej "klasy") oraz jakością nabytego towaru - co w przypadku np. wózków i fotelików ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa dzieci. Również szeroko komentowane na całym świecie liczne przypadki używania w produkcji przez dalekowschodnich producentów metali cieżkich, szkodliwych barwników i półproduktów (dawno zabronionych w krajch tzw. starej Unii) nakazuje daleko idącą ostrożność.

    Nie chodzi nam bynajmniej o dyskredytowanie gospodarki Państwa Środka bo tamtejsze fabryki potrafią zrobić wszystko wg. zamówienia dystrybutora (również towar wysokiej jakości) a, że ten często chce zapłacić za towar jak najmniej (bo "celuje" w najtańszy segment rynku) lub nie jest w stanie utrzymać należytej kontroli nad procesem produkcyjnym - to cała sytuacja prowadzi do wspomnianych powyżej "anomalii" jakościowych.

    Naprawdę warto poświęcić trochę czasu na lekturę (wystarczy kliknąć na poniższe linki) bo niestety nie są to jednostkowe przypadki:

- Tanie, ale trujące:
- Toksyczne zabawki z Chin:
- USA i UE apelują do Chin o bezpieczne zabawki:
- Komisja Europejska zakazała importu chińskiej żywności do Europy:
- Chiński sąd skazał na śmierć odpowiedzialnych za skażenie mleka melaminą:
- Trująca melamina również w lodach, jogurcie i batonikach:
- Chiny: setki dzieci zatrutych mlekiem w proszku:
- W produktach mlecznych firmy Yili z północy Chin znajdują się podwyższone poziomy rtęci:
- Skandal z melaminą: farmerzy w Chinach wybijają drób:
- W 2007 roku melamina została dodana do glutenu zbożowego i protein ryżowych:
- Herbata z mlekiem Liptona zawierała melaminę. Unilever wycofuje harbatę (wersja na rynek Hongkongu i Makau):
- Partię 32,5 tys. (chińskich) dziecięcych klapek plażowych, które zaw. rakotwórcze i mutagenne substancje, przejęli lubuscy celnicy:
- Rzepińscy celnicy zatrzymali (chińskie) klapki zawierające rakotwórcze substancje... jak bronić się przed trującymi produktami:
- Firma Fisher Price zamierza wycofać ze sprzedaży prawie milion wyprodukowanych w Chinach zabawek. Istnieje niebezpieczeństwo, że farba użyta do ich pomalowania zawiera zbyt dużo ołowiu:

    Inną kwestią pozostaje fakt, że fabryki na terenie UE są pod zdecydowanie ściślejszą kontrolą niż te spoza Europy. Ponadto, wielu szkodliwych dla zdrowia i życia chemikalii, na terenie UE praktycznie się nie kupi (np. freony czy też farby na bazie toksycznych rozpuszczalników lub zawierajace ołów).


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą


zespół HK-HERKULESdarmowy hosting obrazków

 formularz kontaktowy: ogólny -  Kontakt (kliknij)
 formularz kontaktowy: na stronie interesującego Państwa produktu

 
MarzeniS
2022-11-10
Jeszcze raz dziękuję za super produkty, świetną obsługę i nie zostawienie Klienta z problemem. Dotychczas nie mieliśmy szczęścia do sprzedawców (szczególnie do tych z pewnego portalu aukcyjnego) i jak po zakupie było coś