PLN | £ | | $ | RUB | LTL | KC
Jesteś tutaj: Strona główna » Dlaczego warto kupić u nas?

Szanowni Państwo


 
   Najważniejsza jest dla nas jakość oferowanych produktów, nawet jeśli wiąże się to z pewnym ograniczeniem oferty. Jednakże patrząc na to drugiej strony - czy dla przyszłego Rodzica wybór jednego z np. 40 wózków jest naprawdę sporo mniejszy jak wybór z 200, jeśli te kilkadziesiąt zostało starannie wyselekcjonowane i spora część z nich oferowana jest z rozszerzoną gwarancją (do maksymalnie 5 lat)? Najprawdopodobniej jako jedyni na rynku, praktycznie na każdy oferowany produkt, jesteśmy w stanie zaoferować rozszerzenie gwarancji ponad normatywne 2 lata (za dodatkową opłatą).

   Przede wszystkim nie uświadczycie Państwo u nas tzw. "chińszczyzny" (rozumianej jako towar niskiej jakości), która coraz bardziej zaznacza swoją obecność w Polsce i jest kupowana przede wszystkim ze względu na cenę. Niestety większość Kupujących nie zastanawia się nad trwałością (proszę sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego w komisach bardzo ciężko znaleźć używane art. dla dzieci tej "klasy") oraz jakością nabytego towaru - co w przypadku np. wózków i fotelików ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa dzieci. 

   Również szeroko komentowane na całym świecie liczne przypadki używania w produkcji przez dalekowschodnich producentów metali cieżkich, szkodliwych barwników i półproduktów (dawno zabronionych w krajch tzw. starej Unii) nakazuje daleko idącą ostrożność. 

Sądzimy, że sa to na tyle mocne argumenty, iż warto  zastanowić się nad naszą ofertą.


zespół HK HERKULES

 
MarzeniS
2022-11-10
Jeszcze raz dziękuję za super produkty, świetną obsługę i nie zostawienie Klienta z problemem. Dotychczas nie mieliśmy szczęścia do sprzedawców (szczególnie do tych z pewnego portalu aukcyjnego) i jak po zakupie było coś